niedziela, 26 lipca 2015

Czas START!

W tym roku obiecałam sobie kilka rzeczy.
Po pierwsze: Nauczę się jeździć na łyżwach - done!
Po drugie: Nauczę się jeździć na rolkach - done!
Po trzecie: Dostanę stałą pracę - done!
Po czwarte: Schudnę - done! (choć jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa)
Po piąte: Zmienię co nieco w moim życiu - w trakcie!

Wiem, że blogów jest jak "mrówków". Dlatego pytanie, "po co ja się tu pcham" jest jak najbardziej na miejscu. Odpowiedź jest prosta TEŻ CHCĘ BYĆ TAKĄ MRÓWKĄ. Lubię pisać (co niestety nie przekłada się na moją pracę magisterską, ale obiecuję to zmienić do końca sierpnia). Mam nadzieję, że będę mogła się z Wami dzielić moim nudnym życiem. Żywię też nadzieję, że znajdziecie tu wsparcie i vice versa! Chcę, żeby każdemu, kto tu zawita poprawiał się humor :)

Ufff, przebrnęłam przez pierwszego posta, teraz będzie jeszcze gorzej? Mam nadzieję, że nie...
Oglądacie dzisiaj jakiś ciekawy film czy wolicie czytać książki? Ja niestety muszę przygotować się do pracy, ale do piątku pozostało tylko 5 dni!

Spokojnej nocy :)

2 komentarze:

 1. Oj nie wiem, czy założenie bloga pomoże Ci z magisterką ;p w każdym razie doskonale Cię rozumiem. Na pewno dasz radę. Lubię czytać takie normalne blogi, ktore nie są przepchane reklamami stron z ciuchami. Na pewno będę zaglądać! A jak będziesz miała jakieś pytania, w sprawie waszego wyjazdu, to zapraszam, chętnie pomogę, jesli tylko bede w stanie :)

  Pozdrawiam


  http://ropelewska.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! i tak już Twoje posty dużo pomogły czekam na resztę :D no teraz musiałam zrezygnować z nowych postów, ale już finiszuje z mgr, więc jeszcze trochę i wracam do blogowania :D

   Usuń